• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гості школи

Зустріч з Василем Нечепою

13 лютого в актовій залі школи відбулася зустріч учнів з народним артистом України, лауреатом Національної премії імені Т.Г.Шевченка, кобзарем-лірником Василем Григоровичем Нечепою. Кожен із слухачів отримав надзвичайну насолоду від щирого, мудрого слова та проникливого, душевного співу Василя Григоровича – людини, закоханої в українське національне мистецтво , глибоко люблячої Україну, свій народ. Василь Григорович Нечепа – давній друг нашої шкільної родини, тому ми переконані, що незабаром знову матимемо честь зустріти дорого гостя та почути чарівний голос кобзаря.

/Files/images/2_0_1_8__rk/mistetskiy/27857899_540392239658244_6484361830578840303_n.jpg

Руслана Лоцман

Сонячного травневого дня до нашої школи завітала заслужена артистка України, виконавиця українського фольклору та авторських пісень, громадська діячка, директор ГО «Народна філармонія» Руслана Лоцман.

Шкільна актова зала не могла вмістити усіх бажаючих послухати цей дивовижний виступ, де музичні композиції перепліталися зі спогадами співачки, її діалогом із глядачами. Пані Руслана презентувала пісні, що увійшли до альбому «Переможемо з піснею!», а особливе захоплення викликало виконання старовинної української весільної пісні «Туман яром», яке супроводжувалося відеокліпом із власного весілля співачки.

Усі присутні мали змогу насолодитися автентичним колоритом карпатських коломийок, глибше відчути любов до рідного краю у пісні «Народе мій», пройнятися незалежним козацьким духом ( «Віночок козацьких хітів»), розчулитися до сліз під час виконання пісні «Садок вишневий коло хати» в дуеті із чоловіком Дмитром.

Свою непросту волонтерську творчу діяльність у зоні АТО Руслана Лоцман показала у відео до композиції «Комбат Маруся», яка користується неабиякою популярністю у наших військових. З квітня 2014 року і донині вона провела понад 350 благодійних концертів у рамках авторського мистецького проекту «Народна філармонія», виступаючи у військових частинах, госпіталях, в зоні АТО та підтримуючи українських військових і постраждалих від подій на Сході.

Нашу гостю привітали музичними виступами вокальний ансамбль «Перлинки» та тріо «Чомучки», а на завершення концерту пані Руслана виконала спільно з нашими дівчатками композицію «Керелівка».

Після концерту співачка подарувала шкільній родині свої диски, примірник пісенника на слова І.Кириліної, покладені на музику Русланою Лоцман, та прапор із зображенням В’ячеслава Чорновола, що був переданий до центру виховної роботи «Дзвони пам'яті». Проте найдорожчим подарунком для дітей стали надзвичайні враження та фотосесія з Русланою та її донечкою. Усі бажаючі могли сфотографуватися зі співачкою та взяти у неї автограф, а учні відділу образотворчого мистецтва подарували іграшки, виготовлені власноруч.

Висловлюємо щиру подяку пані Руслані за те, що знайшла нагоду подарувати нам свою непересічну творчість, а також голові батьківського комітету школи Чухліб Наталії Миколаївні за організацію цієї чудової зустрічі.

Прядко А.Г., заступник директора з ВР

/Files/images/2017_rk/IMG_1927.JPG

Зустрічі з дорогими гостями: Ніною Матвієнко - Героєм України, народною артисткою України; Русланою Лижичко – співачкою, народною артисткою України; Володимиром Гришко – оперним співаком, народним артистом України; Раїсою Недашківською – народною артисткою України; Василем Нечепою – відомим кобзарем-лірником; Лесею Горовою – заслуженою артисткою України, членом спілки композиторів України; Вадимом Крищенком – членом Національної Спілки письменників України, заслуженим діячем мистецтв України; ансамблем пісні і танцю „Черемош” Львівського національного університету ім. І.Франка, Національною заслуженою капелою бандуристів України імені Г.І.Майбороди, з художниками, поетами, артистами України - роблять життя вихованців духовно багатим, цікавим, насиченим, неповторним.

/Files/images/У нас в гостях Володимир Гришко.JPGУ нас в гостях Володимир Гришко

/Files/images/Дорогий гість - Вадим Крищенко.JPGВипускників вітає Вадим Крищенко/Files/images/У нас в гостях Руслана Лижичко.JPGУ нас в гостях Руслана Лижичко

/Files/images/У нас в гостях кобзар Василь Нечепа.JPGУ нас в гостях Василь Нечепа/Files/images/Зустріч з Лесею Горовою.JPGЗустріч з Лесею Горовою

/Files/images/Зоя Ружин.JPGЗустріч із Зоєю Володимирівною Ружин, травень 2012 р.

Кiлькiсть переглядiв: 932

Коментарi